JetX
Jenis Genre Foto dan Teknik Dasar Fotografi

Hakkımda

08 Nisan 2018 | Yazan: mymurat1

11 Eylül 1989 yılında İstanbul’da doğdu halen İstanbul’da ikamet etmektedir. İlköğretimi Bağcılar da bir ilköğretim okulunda okuduktan sonra lise öğrenimimi ise yine Bağcılarda Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Küçüklüğünden beri bilişim ve teknoloji alanına ilgi ve alakası büyük olan Serdar’ın, sayısal dersler konusunda başarılı olamayınca üniversite sınavlarında istediği sonucu elde edemeyip  Anadolu üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümüne yazılmıştır. Kendi tercihi sonucunda 2. sınıfta okuduğu bölümü terk edip askere gitmiştir. 15 ay uzun dönem vatani görevini tamamladıktan sonra, üniversite eğitiminin eksikliğini yaşayan Serdar SELVİLİ Anadolu üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji bölümüne girmiştir şuan 3. sınıfta okuluna devam etmektedir.

Bir çok alana ilgi duyan Selvili, bunlardan  edebiyat, felsefe ve siyasi bilimler ile yakından ilgilenmiştir. Araştırmak, memleket meselelerine kafa yorup Muhalif yaklaşımlar sergilemeyi çok sevmektedir. Kendince hep ütopik de olsa düşünceleri vardır. Sakin efendi iyi birisi olduğu çevresindekiler tarafından bir çok kez dile getirilmiştir. Haksızlığa tahammül edemeyen bir yapısı olduğu bilinen Selvili yerine göre eğlenceli yapısı da vardır, bir çok ortama rahatlıkla ayak uydurmuştur.

Hayata her zaman bir mantık çerçevesinden bakıp, kendince hep doğrunun yanında olmuştur. Farklı kişiliğiyle ön plana çıkan Selvili diğer ilgi alanlarına nazaran Sosyoloji bilimine ise ayrı bir ilgisi olmuştur. Yaşıtlarının aksine memleket meselelerine ufak yaşlardan beri kafa yormuştur, eline somut bir şeyler geçmeyeceğini bilse de kendince fikirleri ve projeleri olmuştur. Ayrıca Her ne kadar etrafındaki bir çok kişiye katı birisi olduğu intibası uyansa da öyle değildir. Doğru bildiği düşünceyi söylemekten asla kaçınmayan bir yapıya sahiptir.
şu sıralar özel bir bankada çalışmakta olan Selvili’nin konumundan ve statüsünden olmasa da günümüz Türkiye şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda maddi olarak geçimini sağlaması yönünde sıkıntı yaşamaması onu memnun etme hususunda şimdilik yeterli olduğunu düşünmektedir.

2014 senesinde MCP(Microsoft Certificated Professional) sistem ve ağ uzmanı yetkinliğine microsoft windows 2012 r2 server kurulum ve yönetim üzerine düzenlenen sınavını başarılı bir şekilde geçerek elde etmiştir.

Sosyal hayatında gezmek farklı mekanlar görüp yeni insanlarla tanışıp kulağa hoş gelen müzikleri dinleyip, yeni kültürleri incelemeyi sever
Hobileri arasında internet’te sörf yapmak, şiir okumak yazmak makale yazmak, bowling oynamak, spor yapmak, gibi faaliyetleri de bulunmaktadır.

Bu Sayfa Örnek Teşkil Etmektedir ve Alıntıdır.